Image1 Image2 Image3 Image4
O NAS

Firma pod nazwą PW HURTEXX powstała na fundamentach firmy o profilu technologii grzewczych specjalizujących się w spalanniu olei lekkich jak i ciężkich w kotłowniach klientów indywidualnych i przemysłowych. Początki działalności firmy sięgają roku 1988 po przekształceniach, modernizacji i rozbudowie frofilu działalności istnieje do dnia dzisiejszego pod nową nazwą Przedsiębiorstwo Wielobranżowe HURTEXX.
Zajmujemy się naprawą maszyn precyzyjnych typu: separatory- wirówki i inne oraz przygotowaniem maszyn pod dane zapotrzebowanie Klienta.
Posiadamy własne maszyny – separatory testowe, które umożliwiają przygotowanie danej maszyny pod potrzeby Zamawiającego.
Głównym naszym zadaniem jest przywrócenie maszyn używanych do stanu niemal fabrycznego poprzez:
-przywrócenie walorów estetycznych maszyny
-naprawienie elementów ekspoatacyjnych
-wymienienie wyeksplatowanych lub uszkodzonych części składowych urządzenia na nowe lub regenerowane.
Służymy doradztwem technicznym
- na życzenie Klienta przeprowadzamy próby testowe na jego produkcie ( typu olej lub inna ciecz), by dobrać odpowiedni rodzaj maszyny pod jego potrzeby. Przed przekazaniem urządzenia Kupującemu lub Zleceniodawcy do eksploatacji, na terenie naszej firmy przeprowadzamy każdorazowo wstępny rozruch techniczny i hydrodynamiczny. Klientowi dokumentujemy na podstawie odpowiednich urządzeń testowych, że maszyna technicznie jest sprawna.
Współpracujemy z profesjonalnymi producentami i firmami serwisowymi na terenie kraju i zagranicy w branży wirówek – separatorów.
Towar nasz jest przeznaczony dla Klientów krajowych indywidualnych i firm oraz rynku zagranicznego. Nasza firma znajduje się w południowej Wielkopolsce i jest niewielką firmą rodzinną.
Jak widać na załączonych zdjęciach (Foto-real) maszyny przez nas naprawiane – przywrócone do dalszej eksploatacji technicznie i wizualnie nie odbiegają od maszyn innych fabrycznie nowych.Firma jest w fazie rozwoju i rozbudowy. Powiększamy zasób naszych możliwości technicznych poprzez planowaną rozbudowę obiektu, rozbudowę parku maszynowego, planujemy stworzenie własnego laboratorium o profilu testowym, co w przyszłości pozwoli kompleksowo obsłużyć i zaspokoić niemal każdego Klienta.